» » Respublika Fənn Olimpiadalarının rayon (şəhər) turunun qalibləri - SİYAHI - YENİLƏNİB


Respublika Fənn Olimpiadalarının rayon (şəhər) turunun qalibləri - SİYAHI - YENİLƏNİB

Respublika Fənn Olimpiadalarının rayon (şəhər) turunun qalibləri açıqlanıb. Bildirək ki, Biləsuvar rayonu üzrə 125 şagird yarımfinal mərhələsində iştirak hüququ əldə edib.

"Bilesuvarinfo"
orta məktəblərin rəsmi feysbuk səhifələrinə əsasən həmin qalib şagirdlərin adlarını təqdim edir:

Mübariz Təhsil Kompleksi:

1.Abbaslı Hüseyn, VIII sinif - Azərbaycan dili və ədəbiyyat (48 bal)
2.Səfərova Nuray, IX sinif - Azərbaycan dili və ədəbiyyat (71 bal)
3.Həsənzadə Leyla, IX sinif - Azərbaycan dili və ədəbiyyat (65 bal)
4.Əliyeva Gülnar, IX sinif - Azərbaycan dili və ədəbiyyat (63 bal)

5.İsmiyeva Mədinə, VIII sinif - Biologiya (49 bal)
6.İmanova Xədicə, IX sinif - Biologiya (59 bal)
7.Quluzadə Gülay, IX sinif - Biologiya (52 bal)
8.Dəmirova Natəvan, IX sinif - Biologiya (43 bal)
9.Əliyev Ülvi, IX sinif - Biologiya (33 bal)
10.Əlizadə Şövqi, X sinif - Biologiya (95 bal)
11.Əliyeva Nuray, X sinif - Biologiya (90 bal)
12.Paşazadə Asi, X sinif - Biologiya (85 bal)
13.Nəsirli Lamiyə, X sinif - Biologiya (90 bal)

14.Mütəllimzadə Alim, X sinif - Coğrafiya (40 bal)

15.Əliyarlı İsmayıl, IX sinif - Fizika (53 bal)
16.Ağayev Əli, XI sinif - Fizika (84 bal)
17.Süleymanlı Sübhan, XI sinif - Fizika (39 bal)

18.Əsgərova Sevda, VIII sinif - Kimya (24bal)
19.Əliyev Məhəmməd, IX sinif - Kimya (49 bal)
20.Əlizadə Leyla, IX sinif - Kimya (46 bal)
21.Seydanov Məhəmməd, IX sinif - Kimya (45 bal)
22.Səlimov Fəxri, IX sinif - Kimya (44 bal)
23.Kərimov Səid, XI sinif - Kimya (62 bal)
24.Kazımova Dərya, XI sinif - Kimya (46 bal)
25.Kərimova Zeynəb, XI sinif - Kimya (41 bal)
26.Babazadə Lamiyə, XI sinif - Kimya (40 bal)

27.Məmmədzadə Hikmət, VIII sinif - Tarix (60 bal)
28.Əbülhəsənov Məhəmməd, VIII sinif - Tarix (53 bal)
29.Zeynallı İmaməddin, VIII sinif - Tarix (52 bal)
30.Qurbanlı Fərəh, IX sinif - Tarix (65 bal)
31.Şahbazlı Gülnur, IX sinif - Tarix (50bal)
32.Kərimli Elşad, X sinif - Tarix (70 bal)
33.Məmmədli Tərlan, XI sinif - Tarix (82 bal)
34.İsayeva Nuray, XI sinif - Tarix (66 bal)

Texniki Fənlər Təmayüllü Məktəb-Lisey:


1. Abdullayev Elgiz Emin oğlu - VIII sinif - Kimya 
2. Abbaszadə Ümid Fərid oğlu - VIII sinif - Kimya
3. Əlizadə Simarə Mehman qızı - VIII sinif - Biologiya
4. Zamanlı Sadiq Aydın oğlu - VIII sinif - Biologiya
5. Kərimli Nuray Elnur qızı - VIII sinif - Biologiya
6. Qəmbərova Sevinc Şahin qızı - VIII sinif - Riyaziyyat
7. Abdulhəsənli Əsgər Rövşən oğlu - VIII sinif - Riyaziyyat
8. Kazımlı Xədicə Məmmədtağı qızı - VIII sinif - Riyaziyyat
9. Məhərrəmli Tunar Elmar oğlu - VIII sinif - Riyyaziyyat
10. Dövlətov Şakir Xalid oğlu - VIII sinif - Fizika
11. Dövlətzadə Aslan Emin oğlu - VIII sinif - Fizika
12. Quliyev Orxan Pərviz oğlu - IX sinif - Coğrafiya
13. Kazımlı İqbal Sehran oğlu - X sinif - Biologiya
14. Qasımlı Rəşid Nizami oğlu - XI sinif - Kimya
15. Həsənzadə Heydər Əli oğlu - XI sinif - Kimya


4 nömrəli tam orta məktəb:

1.Mikayıllı Mikayıl Vüqar oğlu
2.Muradlı Firqət Telman oğlu
3.Səfərli Ayişə Bəxtiyar qızı
4.Mürsəl Mirmehdi Rəşad oğlu
5.Qulamlı Aysel Anar qızı
6.Hüseynli Nanə Eldar qızı
7.Əliyarlı Kənan Sabir oğlu

6 nömrəli tam orta məktəb: 

1. Məmmədli Kənan Lütfiyar oğlu - Tarix-VIII sinif
2.  Höccətli Əliqismət Habil oğlu - Tarix-VIII sinif 
3. Baxşızadə Aytəkin Rauf qızı -Tarix-VIII sinif 
4. Əbülhəsənli Həsən İsməddin oğlu -Tarix-VIII sinif 
5. Əlizadə Gülüm Vüqar qızı - Azərbaycan dili- IX sinif
6. Ramazanlı Fatimə Bəhruz qızı - Azərbaycan dili-IX sinif
7. Tağızadə Məleykə Rasim qızı - Azərbaycan dili-IX sinif
8. Ağayeva Nurlanə Əlizadə qızı -Azərbaycan dili-IX sinif 
9. Xosiyev Əkbər Nizami oğlu -Coğrafiya-X sinif 

1 nömrəli ümumi orta məktəb: 

1. Abaszadə Fatimə Cəmil qızı Azərbaycan dili fənni üzrə
2. Ağazadə Fatimə Rahil qızı Azərbaycan dili fənni üzrə


Aşağı Cürəli kənd tam orta məktəbi: 
1.Mirzəzadə Yusif Anar-Vlll sinif
2.Paşazadə Nərmin Cavid-Vlll sinif
3.Ağabəyli Aydan Nahid-Vlll sinif
4.Ağayeva Aysel Arif-lX sinif
5.Paşazadə Cavad Cavid-lX sinif
6.Rəhimli Kənan Şəhriyar-lX sinif
7.Fətullayev Rəşad Tacəddin-IX sinif
8.Abışova Xanımgül Babək-X sinif

Bağbanlar kənd tam orta məktəbi: 

1.Sadıxzadə İlham Qulam oğlu- XI sinif riyaziyyat.
2.Heydərli Qismət İsrafil oğlu - IX sinif riyaziyyat.

Xırmandalı 1 saylı tam orta məktəb:

1.Əhmədli Sevgi Nahid qızı VIII sinif
2.Quliyev Cəsur Rəsul oğlu  IX sinif
3.Kərimli Aytac Məzahir qızı X sinif
4.Əhmədli Elturan Nahid oğlu X sinif
5.Hacılı Lamiyyə Firdovsi qızı XI sinif
6.Həsənli Zeynəb Elsəvər qızı XI sinif
7.Quliyeva Aynur Vəli qızı XI sinif

Xırmandalı 2 saylı tam orta məktəb:

1.Cəfərli Abbas Mirzə oğlu - Kimya
2.Zamanova Zümrüd İsa qızı - Riyaziyyat
3. Canalıyeva Zöhrə Telman qızı - Azərbaycan dili

Ağayrı kənd ümumi orta məktəbi: 
1. Rüstəmli Cahanə Şahmar qızı, 8-ci sinif Azərbaycan dili və ədəbiyyatı fənni üzrə
2. Ağalı Davud Nicat oğlu,  8-ci sinif  Tarix fənni üzrə
3. Musayev Zeynal Şəms oğlu, 9-cu sinif Biologiya fənni üzrə.

Çaylı kənd tam orta məktəbi: 

1. X sinif şagirdi Hüseynli Sərvət Əhliman oğlu  Azərbaycan dili və Ədəbiyyat  fənni üzrə

Çinarlı kənd tam orta məktəbi: 
1. Xl sinif şagirdi Mehtiyeva İlahiyyə 

Amankənd kənd tam orta məktəbi: 
1. Qəhrəmanlı Cəlal tarix fənni üzrə,,
2. Bağırlı Təhmin tarix fənni üzrə,
3. Əlizadə Tahirə Azərbaycan dili və ədəbiyyatı fənni üzrə,
4. Əlizadə Xədicə Azərbaycan dili və ədəbiyyatı fənni üzrə

İsmətli kənd tam orta məktəbi: 

1.Şahverənli Nurayə Nəcəf qızı -kimya
2.İbazadə Tunar İqbal oğlu -tarix
3.Dəmirli Hüseyn Mahir oğlu -riyaziyyat.

Ovçubərə kənd tam orta məktəbi: 

1. Həşimli Vəfa tarix fənni üzrə

Amankənd kənd ümumi orta məktəb:

1.ZƏHRA BABAZADƏ RÜZGAR 8 sinif Azərbaycan dili və ədəbiyyat


Yuxarı Cürəli kənd tam orta məktəbi: 

1. IX sinif şagirdi Hemzəzadə Əliəkbər Samir oğlu Riyaziyyat fənni üzrə
Şərhlər: 0
Şərh yaz
İnformasiya
Qonaq qrupunda olanlar istifadəçilər bu Xəbəra şərh əlavə edə bilməz.
karvan


SON MƏQALƏLƏR