Respublika Fənn Olimpiadalarının rayon (şəhər) turunun qalibləri - SİYAHI - YENİLƏNİB » Yerli İnformasiya Agentliyi
» » Respublika Fənn Olimpiadalarının rayon (şəhər) turunun qalibləri - SİYAHI - YENİLƏNİB

Respublika Fənn Olimpiadalarının rayon (şəhər) turunun qalibləri - SİYAHI - YENİLƏNİB

Respublika Fənn Olimpiadalarının rayon (şəhər) turunun qalibləri açıqlanıb.

"Bilesuvarinfo"
orta məktəblərin rəsmi feysbuk səhifələrinə əsasən həmin qalib şagirdlərin adlarını təqdim edir:

Milli Qəhrəmanı Mübariz İbrahimov adına Biləsuvar Təhsil Kompleksi:

VIII sinif
Səfərli Könül – Azərbaycan dili və ədəbiyyat
Əliyev Ülvi - biologiya
Dəmirova Natəvan - biologiya
Zamanov Rəmzi – biologiya
Əzizova Ləman – coğrafiya
Seydanov Məhəmməd - kimya
Məmiyev Rza - kimya
Tağılı Nihad - kimya
Zeynallı Zeynəb - kimya
Quluzadə Gülay - kimya
Əlizadə Leyla – kimya
Zeynallı Fərid – riyaziyyat
Səfərova Nuray - tarix
Həsənzadə Leyla - tarix
Əmirov Hacıbaba - tarix
Miriyev Emil - tarix
İbazadə Tunar – tarix
IX sinif
Paşazadə Asi - biologiya
Əlizadə Şövqi - biologiya
Əliyeva Nuray - biologiya
Nəsirli Lamiyə - biologiya
Bayramlı Allahşükür - kimya
Şıxəliyeva Fidan - kimya
Əlizadə Elmir – kimya 
Abbasova Röya- kimya 
Mehrəliyeva Gülay - tarix
X sinif
Əlizadə Samirə - biologiya
Kərimov Səid - kimya
Kərimova Zeynəb – kimya
Ağayev Əli – riyaziyyat
İsayeva Nuray - tarix
Mirzəyeva Aysel – tarix 
Məmmədli Tərlan- tarix
XI sinif
Şükürova Fatimə - Azərbaycan dili və ədəbiyyat
Ordiyeva Jalə - Azərbaycan dili və ədəbiyyat
Əhmədzadə Nazilə  - Azərbaycan dili və ədəbiyyat
Şahbazova Solmaz - Azərbaycan dili və ədəbiyyat 
Hüseynli Tuncay- biologiya
Əzizalı Sadiq - coğrafiya
Əliyev Məhəmməd – coğrafiya
Allahverdiyev Babək - kimya
Əmrahov Kamran – kimya 
Əliyeva Əsmər- kimya
İsayev Mirməhəmməd – kimya
Əlizadə Mehti - tarix

Şəhər 4 nömrəli tam orta məktəb:

1.Səfərli Ayişə Bəxtiyar qızı - Kimya fənni üzrə
2.Mehdizadə Nuridə Coşqun - Azərbaycan dili və ədəbiyyatı fənni üzrə
3.Hətəmov Babək Azər oğlu - Biologiya fənni üzrə
4.Əliyarlı Kənan Sabir oğlu- Tarix fənni üzrə
5.Əliyarlı İsmayıl Sabir oğlu - Fizika fənni üzrə
6.Təhməzzadə Mehriban Elşən - Tarix fənni üzrə
7.Mirələmzadə Sadiq Namiq - Tarix fənni üzrə 
8.Arzumanzadə Pərvanə İlham - Azərbaycan dili və ədəbiyyatı
9.Mikayıllı Mikayıllı Vüqar - Coğrafiya fənni üzrə
10. Muradlı Firqət Telman oğlu - Coğrafiya fənni üzrə.

Şəhər 1 nömrəli tam orta məktəb:

1.Əzizli Amalya Zaur qızı -11a Azərbaycan dili və ədəbiyyat 85 bal
2.İmanova Səkinə İlqar qızı -11a Azərbaycan  dili və ədəbiyyat 80 bal
3.Məmmədli Sunay  Cavid qızı-11a Azərbaycan dili və ədəbiyyat 80 bal
4.Qasımlı Aysu Ceyhun qızı -11a Azərbaycan dili və ədəbiyyat 75 bal
5.Şahbazlı Elmar Surxay oğlu 11a Azərbaycan dili və ədəbiyyat 70 bal
6 .Əliyeva Aynur Amil qızı 11a Tarix 78 bal
7.Məmmədli Arzu Rauf qızı -11a Azərbaycan dili və ədəbiyyat 56 bal
8 Ağazadə Xədicə Cəmaləddin qızı -8a Kimya 50 bal.

Şəhər 6 nömrəli tam orta məktəb:

1. XI sinif şagirdi Kərimli Şövqi.

Bəydili kənd tam orta məktəb:

1. Həsənli Nihad-70 bal.Tarix.

Xırmandalı 1 saylı kənd tam orta məktəb:

XI sinif şagirdi Sahibzadə Ələkbər Əlibaba oğlu.

Çaylı kənd tam orta məktəbi:

1. IX sinif şagirdi Hüseynli Sərvət Əhliman.

Ağayrı kənd tam orta məktəbi:

1. Qurbanova Gülnarə - Riyaziyyat
2. İbazadə Sübhan - Tarix 

Nəsimi kənd tam orta məktəbi:

1. Məmmədli Fəridə Xalıq qızı.

Aşağı Cürəli kənd tam orta məktəbi:

1.Abışova Xanımgül Babək
2.Nərimanov Ruslan Fərhad
3.Əzizli Orxan Bəhruz

Əsgərabad kənd tam orta məktəbi:

1. XI sinif şagirdi Abizadə Fidan Rahib qızı Azərbaycan dili
2. VIII sinif şagirdi Hətəmov Asiman Əli oğlu riyaziyyat
3. İsmayıllı Əzim İslam oğlu VIII sinif şagirdi tarix.

Amankənd kənd tam orta məktəbi:

1.Əlizadə Tahirə -Azərbaycan dili və ədəbiyyatı fənni
2.Əlizadə Xədicə -Azərbaycan dili və ədəbiyyatı fənni
3.Əliyeva Nərmin -Azərbaycan dili və ədəbiyyatı fənni
4.Qəhrəmanlı Cəlal -tarix
5.Əlizadə Nərmin -riyaziyyat 

Səmədabad kənd tam orta məktəbi:

1.XI sinif şagirdi Məmmədli Salatın Arif  qızı Azərbaycan dili

Çinarlı kənd tam orta məktəbi:

1.X sinif şagirdi Mehdiyeva İlahiyyə İkram qızı

Yuxarı Cürəli kənd tam orta məktəbi:

1. Babazadə Zülfinaz (Azərbaycan dili-Ədəbiyyat)
2. Seyfullazadə Əli ( Riyaziyyat)  

Ovçubərə kənd tam orta məktəbi:

1. IX sinif şagirdi Qiyaslı Leylan Elnur qızı.






Şərhlər: 0
Şərh yaz
İnformasiya
Qonaq qrupunda olanlar istifadəçilər bu Xəbəra şərh əlavə edə bilməz.
karvan